خرید از فرافایل، هم بصورت اینترنتی (آنلاین) و هم بصورت پرداخت کارت به کارت از طریق بانک و خودپرداز (آفلاین) امکان پذیر است.


روش اول: راهنمای خرید اینترنتی و دانلود فایل

مراحل زیر را برای خرید و دانلود دنبال کنید:

1. ابتدا محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر هنوز محصول موردنظر خود را پیدا نکرده اید، می توانید از جستجوگر سایت استفاده کنید، پس از جستجوی اولیه، جستجوگر وارد صفحه جستجوی پیشرفته می شود.


2. پس از یافتن محصول موردنظر، بر روی دکمه پرداخت و دانلود کلیک کنید.3.  در صفحه باز شده، ایمیل و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید تا علاوه بر نمایش لینک دانلود، فایل مربوطه همزمان به ایمیل شما نیز ارسال شود و همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­تر و سریع­تر انجام شود. توجه داشته باشید که آدرس ایمیل،www ندارد. روی دکمه پرداخت از درگاه بانک (پرداخت هزینه) کلیک بفرمایید.4.   در این مرحله وارد درگاه پرداخت امن بانک ملت یا بانک سامان می شوید و می توانید با «کارت همه بانک ها «، پرداخت را انجام دهید.

نکته مهم: هنگام انجام عملیات پرداخت، به هیچ وجه از کلید های back و forward مرورگر خود استفاده ننمایید.

همچنین با توجه به اینکه شبکه شاپرک اقدام به تهیه پروتکل امنیتی لایه باز کرده است و این شرکت نیز هم اکنون از نسخه 39 و نسخه های پایین تر مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پشتیبانی نمی کند، بنابراین الزامی است که برای پرداخت وجه مرورگر شما به روز شده باشد و از آخرین نسخه مرورگرتان استفاده کنید.


عدم آپدیت (به روز بودن) مرورگر باعث می شود، به جای صفحه درگاه بانک، خطای عدم تایید خرید را مشاهده نمایید. با آپدیت نمودن مرورگرتان، می توانید از بروز تراکنش های ناموفق پیشگیری کنید و خریدتان بدون مشکل انجام می شود.
5.  پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به فرافایل هدایت خواهید شد و لینک دانلود فایل برای شما نمایان می گردد. با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم می شود و همزمان یک نسخه از فایل نیز به ایمیل شما ارسال می­ شود.

 


نکته1. در صورتی که پس از خرید موفق، نیاز به دانلود مجدد فایل داشتید، می توانید از طریق صفحه پیگیری خرید، با وارد نمودن ایمیل خود و کد پرداخت دریافتی از سایت، مجددا فایل خریداری شده خود را دانلود نمایید.

نکته2. در صورتی که پرداخت شما به هر دلیلی ( قطعی اینترنت، اختلال در شبکه شتاب، اختلال در سرور سایت و ... ) ناموفق بود، اما وجه مربوطه از حساب بانکی شما کسر گردید، وجه کسر شده حداکثر تا 24 ساعت بصورت خودکار از طرف بانک به حساب شما عودت می گردد.

نکته3. هر گونه اشکال در محتوای فایل خریداری شده را حداکثر تا 24 ساعت از طریق بخش تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد .

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:

-  شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت
-  CVV2 یا شماره شناسایی دوم (شماره درج شده در پشت یا روی کارت که معمولا 3 یا 4 رقمی است)
-  تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده­ اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
-  به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

روش دوم: راهنمای خرید آفلاین (غیر اینترنتی) و دریافت فایل

1- در صورت عدم تمایل یا امکان پرداخت وجه بصورت اینترنتی، می توانید مبلغ مربوط به فایلهای درخواستی تان را از طریق مراجعه به بانک یا خودپرداز، به یکی از شماره حسابهای زیر (بنام محمود خواجه پور) واریز فرمایید تا پس از ارسال کد پیگیری از طریق فرم پرداخت آفلاین موجود در صفحه خرید فایل موردنظر، فایل مربوطه در کمتر از چند ساعت برای شما ایمیل گردد.

بانک ملت:
شماره کارت: 2601-6602-3376- 6104
شماره حساب:  5125531437

بانک ملی:
شماره كارت: 0166-1024-9971-6037
شماره حساب:  0316979903007


2- همچنین می توانید وجه فایل مورد نظر را از طریق موبایل خود و بدون نیاز به اینترنت با شماره گیری کد #416537*999*788* به حساب فرافایل واریز و کد پیگیری را همراه با نام و کد فایل درخواستی از طریق فرم تماس با ما ِیا فرم پرداخت آفلاین ارسال فرمایید تا پس از بررسی، فایل به ایمیل شما ارسال گردد.

3- در صورت تمایل می توانید وجه فایل مورد نظر خود را بصورت مستقیم از طریق لینک زیر نیز به حساب سایت واریز نمایید. در بخش توضیحات، نام فایل و ایمیل خود را درج نمایید. پس از پرداخت وجه، کد پیگیری را از طریق فرم پرداخت آفلاین موجود در صفحه خرید فایل یا فرم سفارش فایل، ارسال فرمایید.تضمین خرید

در صورتی که به هر دلیل پس از خرید فایل امکان دانلود فایل میسر نگردید و یا اینکه فایل به ایمیل شما ارسال نشد، می توانید از طریق صفحه پیگیری خرید، مجددا فایل خریداری شده خود را دانلود یا به ایمیل خود ارسال نمایید.

فایل هایی که در فرافایل عرضه می شوند دارای مشخصاتی می باشند که توسط فروشنده فایل ذکر شده است. هر گونه اشکال در محتوای فایل را حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید، از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید تا شکایت شما مورد بررسی قرار گیرد.