تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • کاربرگ نگاره 10 فارسی پایه اول دبستان

  کاربرگ نگاره 10 فارسی پایه اول دبستان، در قالب فایل pdf. این فایل با استفاده از تصاویر زیبا وبا کیفیت جهت یادآوری و تثبیت مطالب نگاره 10 در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ...

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 8 فارسی پایه اول دبستان

  این فایل با استفاده از تصاویر زیبا وبا کیفیت جهت یادآوری و تثبیت مطالب نگاره 8 در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ، درست نوشتن وزیبانویسی دانش آموز بیشتر تقویت شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 7 فارسی پایه اول

  در این فایل یادآوری و تثبیت مطالب نگاره 7در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ، درست نوشتن و زیبانویسی دانش آموز بیشتر تقویت شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 6 فارسی پایه اول

  در این فایل یادآوری و تثبیت مطالب نگاره 6 در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ، درست نوشتن وزیبانویسی دانش آموز بیشتر تقویت شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 4

  کاربرگ نگاره 4، در قالب فایل pdf. در این فایل یادآوری مطالب نگاره 4 در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ، درست نوشتن وزیبانویسی دانش آموز بیشتر تقویت شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 3

  کاربرگ نگاره 3، در قالب فایل pdf. در این فایل یادآوری مطالب کاربرگ نگاره 3 در قالب کاربرگ بصورت سوالاتی ساده اما هدفمند طراحی شده است که در انتهای آن زیر نویس مربوط به آن نگاره که در کتاب بنویسیم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی ، درست نوشتن وزیبانویسی دانش آموز بیشتر تقویت شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • کاربرگ نگاره 2

  دانلود کاربرگ نگاره 2 ، در قالب فایل pdf. در این فایل به یادآوری مطالب کاربرگ نگاره 2 بصورت آزمونی ساده به همراه زیرنویس مربوط به نگاره که در کتاب بنویسم آمده گنجانده شده تا مهارت دست ورزی،درست نویسی و زیبانویسی دانش آموز جهت آموزش غیر مستقیم نشانه ها ایجاد شود.

  10,000 تومان مشاهده
 • Technical_Analysis_Explained MARTING

  کتاب زبان اصلی مفاهیم پرایس اکشن.در بازارهای مالی

  25,000 تومان مشاهده
 • نکات تست زنی برای ازمون تیزهوشان 1403

  بهترین و تازه ترین نکات برای تست زنی در سر جلسه ی ازمون تیزهوشان

  6,000 تومان مشاهده
 • نمونه سوالات تیزهوشانی 1403 ششم به هفتم بصورت پاورپوینت

  نمونه سوالات تیزهوشانی 1403 ششم به هفتم بصورت پاورپوینت. این فایل شامل 16 صفحه می باشد که 14 صفحه نمونه سوال دارد تقریبا بیشتر مبحث های احتمالی برای سوالات ازمون تیزهوشان 1403 ششمی ها امده . نوع سوالات چهار گزینه ای می باشد این فایل فاقد پاسخنامه می باشد.

  12,000 تومان مشاهده
تعداد نتایج: 143
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...