تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • درایور دستگاه اسکنر ایسر Acer مدل Color Flatbed Scanner 170

  راه انداز Color Flatbed Scanner 170. درایور دستگاه اسکنر ایسر Acer مدل Color Flatbed Scanner 170. بعد از اتصال دستگاه به رایانه کمی صبر کنید تا شناسایی اولیه توسط ویندوز به پایان برسد. سپس با استفاده از بخش Device manager دستگاه اسکنر را یافته و با راست کلیک و انتخاب گزینه Update Driver Software .

  29,000 تومان مشاهده
 • درایور دستگاه اسکنر EPSON مدل Perfection V200

  راه انداز EPSON Perfection V200. درایور دستگاه اسکنر EPSON مدل Perfection V200. بعد از اتصال دستگاه به رایانه کمی صبر کنید تا شناسایی اولیه توسط ویندوز به پایان برسد. سپس با اجرای این فایل دستگاه توسط رایانه شناخته میشود و امکان استفاده از دستگاه فعال میشود. و یا بعد از اتصال دستگاه به رایانه ...

  29,000 تومان مشاهده
 • درایور دستگاه پرینتر EPSON PM-780C

  راه انداز EPSON PM-780C

  29,000 تومان مشاهده
 • درایور دستگاه پرینتر رنگی HP مدل Office jet 6313

  راه انداز HP Officejet 6313

  29,400 تومان مشاهده
 • درایور دستگاه پرینتر EPSON T50

  راه انداز EPSON T50

  29,000 تومان مشاهده
 • فایل اکسل مدیریت کارها و فعالیت ها و پروژه ها - 7 فرمت مختلف

  این فایل، 7 فرمت مختلف ساده برای مدیریت این امور ارائه می نماید (to do list). همه ما نیاز به ابزارها، چک لیستها و فرمهایی جهت مدیریت وظایف، فعالیتها، کارها و پروژه های خود داریم. این فایل، 7 فرمت مختلف ساده برای مدیریت این امور ارائه می نماید (to do list). در این فرمتها امکان مدیریت زمان فعالیتها ..

  55,000 تومان مشاهده
 • فایل اکسل برنامه ریزی-ثبت وقایع سالانه و ماهانه در تقویم شمسی

  این فایل اکسل بسیار کاربردی می باشد و شما می توانید بر اساس تاریخ های شمسی نسبت به برنامه ریزی یا ثبت وقایع سالانه در تمامی روزها یا برنامه ریزی و ثبت وقایع ماهانه در تمامی روزهای ماه در تاریخ ها و سالها و ماه های مدنظر خود اقدام نمایید.

  65,000 تومان مشاهده
 • فایل اکسل مدیریت فعالیتها و وظایف - TO do list

  این فایل اکسل به شما امکان میدهد به صورت ساده ای نسبت به ثبت وظایف و فعالیتهای خود و یا دیگران، اولویت بندی ها، تعیین وضعیت اقدام آنها، تعیین میزان سختی و ارزشمندی انجام آنها، تعیین مسئول انجام و ... اقدام نمایید. مقادیر پیشنهادی گزینه ها قابل ویرایش...

  36,000 تومان مشاهده
 • فایل اکسل برنامه ریزی بودجه خانواده

  در این فایل امکان بودجه ریزی درآمدها و هزینه های خانوار به منظور تحقق یک هدف پس انداز در پایان دوره وجود دارد. در ابتدا می بایست پیش بینی درآمدها و هزینه ها را به تفکیک ماه و فصل و در قالب سرفصل های معین شده انجام دهید و پس از آن مقدار تحقق هر کدام ر...

  42,000 تومان مشاهده
 • فایل اکسل تقویم سال 1402

  این فایل امکان مشاهده کل تقویم سال 1402 و مناسبتهای آن در قالب فایل اکسل را فراهم می سازد. همچنین نمای به تفکیک ماهانه نیز امکان ثبت وقایع یا برنامه ریزی بر اساس تقویم شمسی را میسر می سازد.

  42,000 تومان مشاهده
تعداد نتایج: 61
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...