تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • فاکتور فروش PDF

  فاکتور فروش به صورت PDF در سایز A5مخصوص چاپ

  10,000 تومان مشاهده
 • فاکتور رسمی PDF

  فاکتور رسمی به صورت PDF در سایز A4

  10,000 تومان مشاهده
 • نامه درخواست نمونه و سمپل (انگلیسی)

  نامه درخواست نمونه و سمپل از کالا از شرکت خارجی، در قالب فایل Word، به زبان انگلیسی. این نامه جهت درخواست نمونه و سمپل از کالا از شرکت خارجی می باشد و در دو قالب به زبان انگلیسی تجاری نوشته شده یک قالب مربوط به زمانی است که شرکت پست را شما هماهنگ میکنید و دیگری مربوط به زمانی می باشد که شرکت ...

  35,000 تومان مشاهده
 • نمونه قرارداد اجرای دستمزدی اسکلت بتنی

  دانلود نمونه قرارداد اجرای دستمزدی اسکلت بتنی، در قالب فایل Word در 3 صفحه. قرارداد جامع کارفرمایی اجرای دستمزدی اسکلت بتنی با اکیپهای آرماتوربند و قالب بند. فایل به فرمت Word شامل 3 صفحه و 1350 کلمه می باشد و حاصل تجربه 20 ساله فعالیت نویسنده به عنوان کارفرما در صنعت ساختمان می باشد.

  70,000 تومان مشاهده
 • قالب استاندارد نامه اداری

  دانلود قالب استاندارد نامه اداری در قالب فایل Word قابل ویرایش در 1 صفحه. بعد از خرید و دانلود قالب استاندارد نامه اداری شما قادر خواهید بود از آن برای تمام نامه های اداری خود استفاده کنید. فقط کافی است متن خود را جایگزین متن موجود در فایل نمایید و قسمت های مختلف را با توجه به نیاز خود کامل کنید ..

  10,000 تومان مشاهده
 • فرم اکسل تغییر و تحول خودرو شرکتی

  دانلود فایل فرم اکسل تغییر و تحویل خودرو یک شرکت از یک راننده به راننده دیگر . تحویل خودرو شرکت خصوصی - دولتی به راننده بصورت یک قرارداد در فایل مورد نظر آمده و تمام بررسی های اولیه ظاهری و موتوری در هنگام تحویل و دریافت از راننده مد نظر قرار گرفته است.

  35,000 تومان مشاهده
 • نمونه گواهی پایان دوره آموزش آفیس

  دانلود نمونه گواهی پایان دوره آموزش مقدماتی مجموعه نرم افزاری آفیس آی سی دی ال icdl، در قالب فایل Word. گواهی پایان دوره آموزش مقدماتی مجموعه نرم افزاری آفیسدارای فونت زیبا و دوست داشتنی نستعلیق شکسته تنظیم شده برای انواع کاغذ های تذهیب ...

  10,000 تومان مشاهده
 • طرح آماده فلوچارت تعویض روغن در ورد

  دانلود طرح آماده فلوچارت تعویض روغن در قالب فایل Word. می توانید بعد از خرید و دانلود طرح آماده فلوچارت آن را در نرم افزار ورد ویرایش نمایید. امکان افزودن و حذف المان ها و تغییر رنگ های فلوچارت با توجه به سلیقه تان وجود دارد. از این طرح می توانید برای فلوچارت ها و فرآیندهای مرحله ای استفاده کنید ..

  10,000 تومان مشاهده
 • طرح آماده فاکتور رسمی فروش در ورد

  دانلود طرح آماده فاکتور رسمی فروش، در قالب فایل word. بعد از خرید و دانلود طرح آماده فاکتور رسمی فروش در ورد قادر خواهید بود از آن برای صورتحساب کالا یا خدمات خود استفاده کنید. تمام جزئیات فایل توسط نرم افزار ورد قابل ویرایش می باشد و می توانید طراحی آن را به دلخواه شخصی سازی نمایید. از این فایل ..

  15,000 تومان مشاهده
 • دانشگاه قم: دانشگاهی به وسعت یک آسمان

  دانلود فایل اطلاعات درباره دانشگاه قم، در قالب فایل Word در 2 صفحه. این فایل حاوی اطلاعات درباره دانشگاه قم و مشخصات و امکانات و ویژگی های آن، جهت آشنایی دانشجویان و دانش آموزان محترم می باشد. در این فایل شما را راغب میکنیم به انتخاب دانشگاه قم به عنوان اولویت اولتان در کنکور سراسری ...

  25,000 تومان مشاهده
تعداد نتایج: 93
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...