تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • نمونه سوال گفتار دو و سه فصل دو زیست دهم

  نمونه سوال گفتار دو و سه فصل دو زیست دهم، در قالب فایل Word در 1 صفحه، بدون پاسخ. این فایل شامل سوالات گفتار دو و سه فصل دو زیست دهم است ، سوالات از ده نمره است دارای سوالات کوتاع پاسخ ، صحیح غلط و ... است .

  10,000 تومان مشاهده
 • خرده فعالیت های بدون اجرا

  خرده فعالیت های بدون اجرای مربوط به کارورزی ، در قالب فایل Word. در این فعالیت با برسی محیط کلاس یک سری مسایل و مشکلات را شناسایی کرده و طی مراحل استنباط و بازنگری دلیل این مشکلات و مسایل پیدا شده و پس از شناسایی خرده فعالیت هایی را برای حل این مشکل پیشنهاد میکنیم( چون این پیشنهاد ها عملی نشده ...

  20,000 تومان مشاهده
 • نمونه آزمون فصل 3 زیست یازدهم

  نمونه آزمون فصل 3 زیست یازدهم، در قالب فایل Word بدون پاسخ. آزمون تشریحی با تنوع سوالی (صحیح و غلط ، تشریحی کوتاه پاسخ ، نامگذاری شکل و .....) است، آزمون 20نمره است و دارای بارم بندی دقیق است .

  15,000 تومان مشاهده
 • نمونه آزمون نوبت دوم زیست یازدهم

  نمونه آزمون نوبت دوم زیست یازدهم، در قالب فایل Word بدون پاسخ. این آزمون ۲۰ نمره از کتاب یازدهم زیست شناسی است ، که دارای سوالات متنوع ( کوتاه پاسخ ، جاخالی ، انتخاب کردنی ، نام گذاری شکل ، تستی و تشریحی ) است .

  15,000 تومان مشاهده
 • نمونه سوالات نوبت اول زیست یازدهم

  نمونه سوالات زیست شناسی پایه یازدهم تا گفتار یک فصل پنج، در قالب فایل word، بدون پاسخ. این فایل شامل سوالات تشریحی کوتاه پاسخ ، صحیح غلط و... تا فصل پنج (گفتار یک ) می باشد، این آزمون 20 نمره است که در چهار صفحه قرار گرفته .

  15,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت کشت سلولی - Cell culture (به زبان انگلیسی)

  دانلود پاورپوینت کشت سلولی - Cell culture به زبان انگلیسی، در 34 اسلاید. این پاورپوینت حاوی اطلاعات جامعی درباره اصول و مقدمات تکنیک های کشت سلولی است که به زبان انگلیسی با محتوای تعریف و تاریخچه ی کشت سلول، کاربردهای کشت سلول، آزمایشگاه کشت سلول، وسایل و مواد مصرفی مورد نیاز، انواع کشت سلول ...

  100,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت کانی چیست

  پاورپوینت کانی چیست. پاورپوینت کانی چیست، یک پاورپوینت بسیار جذاب که شامل 8 اسلاید با قابلیت ویرایش بوده و به موضوع دسته بندی انواع کانی ها می پردازد. این پاورپوینت دارای ترنزیشن و انیمیشن های جذابی است. پاورپوینت کانی چیست همچنین دارای مسیر ارائنه مطالب می باشد که در سمت راست اسلاید ها قرار ...

  10,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت عملکرد حافظه

  پاورپوینت عملکرد حافظه و یادگیری شامل 33 اسلاید. حافظه فرایندی ذهنی است که باعث ذخیره و حفظ اطلاعات یا مهارت های جدید می گردد. از طرفی ، انسان به گونه ای تکامل یافته است که توانایی استفاده از اطلاعات موجود در حافظه را جهت تفکر، تصمیم گیری، حل مسئله، خلاقیت و عملکردها به هنگام لزوم دارد.

  50,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت غده هیپوتالاموس

  غده هیپوتالاموس،عملکرد و اختلالات،هورمون ها (اکسی توسین)هیپوتالاموس بخشی از مغز است که نقشی حیاتی در کنترل بسیاری از فرآیندهای داخلی بدن از جمله ترشح هورمون توسط غده‌ی هیپوفیز دارد.

  125,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت غده پینه‌آل

  غده پینه‌آل (به انگلیسی: pineal gland) یا غده کاجی یا غده اپی‌فیز (به لاتین: epiphysis cerebri )یا غده صنوبری که غده رومغزی هم نامیده شده و به چشم سوم نیز معروف است

  75,000 تومان مشاهده
تعداد نتایج: 211
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...