تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفاً اگر از فایل خریداری شده رضایت ندارید، تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • جزوه فصل ششم علوم تجربی هفتم: سفر آب روی زمین

  دانلود جزوه فصل ششم علوم تجربی هفتم، در قالب فایل pdf در 13 اسلاید تصویری. شامل مباحث: سفر آب روی زمین، اب فراوان اما کمیاب، آب کره، مراحل تشکیل باران، هواشناسی حوضه ابریز، عوامل موثر بر مسیر رودخانه ها، ابشار، آلودگی آبها، دریاچه ها، انواع دریاچه مصنوعی و یخچالها

  6,000 تومان مشاهده
 • اسلاید فصل پنجم علوم هفتم: منابع خدادادی در خدمت ما از معدن تا خانه

  اسلاید فصل پنجم علوم هفتم: منابع خدادادی در خدمت ما از معدن تا خانه، در قالب فایل pdf در 10 صفحه. در این فصل با مراحل استخراج آهن اشنامی شوید، باعوامل موثر در سرعت مصرف منابع آشنا شده و اندوخته های طبیعیو همچنین موادیکه به دست ما انسانها از اندوختههای طبیعی بدست می اید بیشتر آشنا میشویم.

  5,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت درسی فصل ۱۰ علوم تجربی نهم

  پاورپوینت آموزشی از درس علوم تجربی فصل دهم پایه نهم بطور کامل همراه با تصاویر ، جداول و ...

  12,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت نقش شخم زدن قطع درختان چرای دام در فرسایش خاک

  پاورپوینت نقش شخم زدن قطع درختان چرای دام در فرسایش خاک، در 6 اسلاید. پاورپوینت درباره نقش شخم زدن قطع درختان و چرای دام در فرسایش خاک چیست و فرسایش خاک چیست صحبت میکند و این فایل برای ارائه دادن دانش اموزان کلاس پنجمی کاملا مناسب است و میتوانند برای درس 10 علوم (خاک با ارزش) در جمع اوری اطلاعات ..

  10,000 تومان مشاهده
 • کانی ها

  کانی ها مواد سازنده زمین

  40,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت تولید برق در نیروگاه های زمین گرمایی

  پاورپوینت تولید برق در نیروگاه های زمین گرمایی در 19 اسلاید و با صفحه اول و شامل فونت های ذخیره درون خود فایل

  40,000 تومان مشاهده
 • ماگما

  پاورپوینت کامل درباره ماگما

  45,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت ژئومورفولوژی

  پاورپوینت ژئومورفولوژی در قالب 8 اسلاید با کیفیت به موضوع Geomorphology می پردازد. در واقع ژئومورفولوژی علم شناسایی اشکال ناهمواری های زمین است. این پاورپوینت همچنین دارای انیمیشن و ترنزیشن های جذابی بر روی اسلاید ها و مطالب می باشد. در ادامه می توانید بخشی از مطالب پاورپوینت ژئومورفولوژی را ...

  20,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت دیرینه شناسی

  در پاورپوینت paleontology به موضوع تاریخچه موجودات و فسیل شناسی پرداخته شده است. پاورپوینت دیرینه شناسی دارای 7 اسلاید جذاب با رنگ بندی قهوه ای و متناسب با موضوع می باشد. در تهیه این پاورپوینت از فونت های جذابی استفاده شده است. همچنین اسلاید های پاورپوینت دیرینه شناسی دارای ترنزیشن های جذابی هستند.

  20,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت هواشناسی

  پاورپوینت هواشناسی. پاورپوینت هواشناسی دارای 6 اسلاید با قابلیت ویرایش می باشد که به موضوع هواشناسی می پردازد. این پاورپوینت دارای مسیر راهنمای ارائه مطالب می باشد. همچنین اسلاید های پاورپوینت هواشناسی دارای ترنزیشن مناسب می باشد. در ادامه می توانید بخشی از مطالب پاورپوینت هواشناسی را مطالعه نمایید.

  20,000 تومان مشاهده
تعداد نتایج: 86
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo[@]farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...