تمامی فایل های موجود در فرافایل، توسط کاربران عرضه می شود. لطفا اگر تخلفی مشاهده کردید یا مالک فایلی هستید که بدون اطلاع شما در سایت قرار گرفته، به ما پیام دهید.
 • چرخه (شرح سیستم) استخدام در یک شرکت تولیدی

  دانلود چرخه (شرح سیستم) استخدام در یک شرکت تولیدی، در قالب فایل pdf در 2 صفحه. شرح سیستم حسابداری چرخه استخدام در یک شرکت تولیدی را بصورت کامل مستند کردیم. پیش نیاز درک یک چرخه، اطلاع از گام های اجرایی در آن چرخه است.برای شناسایی ریسک،ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک در شرکتها ابتدا باید آن چرخه ...

  6,000 تومان مشاهده
 • پاورپوینت استاندارد حسابرسی 570 (تداوم فعالیت)

  دانلود پاورپوینت استاندارد حسابرسی 570 (تداوم فعالیت)، در 14 اسلاید. 1- هدف‌ این‌ استاندارد، ارائه‌ استانداردها و راهنماییهای‌ لازم‌ درباره‌ مسئولیت‌ حسابرس‌ در حسابرسی‌ صورتهای‌ مالی‌ نسبت‌ به‌ استفاده‌ از فرض‌ تداوم فعالیت در تهیه‌ صورتهای‌ مالی‌، شامل‌ بررسی‌ ارزیابی‌ مدیریت‌ از توانایی‌ واحد ..

  15,000 تومان مشاهده
 • پاسخ مسائل فصل 1 اصول حسابداری 1 نوروش

  دانلود پاسخ مسائل فصل 1 اصول حسابداری 1 نوروش (سوالات 2 تا 7) به طور کامل در قالب فایل اکسل.

  15,000 تومان مشاهده
 • تحقیق اصل تطابق هزینه با درآمد و تاثیر آن بر سود و زیان دوره

  دانلود تحقیق اصل تطابق هزینه با درآمد و تاثیر آن بر سود و زیان دوره، در قالب فایل word در 20 صفحه. بر اساس اصل هم‎زمانی، هزینه‌های انجام‎شده برای ایجاد درآمد باید به حساب دوره‌ای که درآمد در آن تحصیل شده است منظور شود. به عبارت دیگر، سود هر دوره تفاوت بین درآمدهای تحصیل شده و هزینه‌های تحمل شده ...

  20,000 تومان مشاهده
 • جزوه دست نویس حسابداری صنعتی 2 - پروانه مطیع

  دانلود جزوه دست نویس حسابداری صنعتی 2 - پروانه مطیع، دانشگاه پیام نور، در قالب فایل pdf در 59 صفحه ...

  7,000 تومان مشاهده
 • نمونه سوال زبان تخصصی 2 حسابداری و مدیریت

  دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی 2 رشته حسابداری و مدیریت به همراه پاسخ کلیدی، در قالب فایل pdf در 179 صفحه، بصورت تایپ شده. ...

  5,000 تومان مشاهده
 • جواب تمارین فصل 5 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش

  دانلود جواب تمارین فصل 5 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش، در قالب فایل اکسل. در این فایل که به صورت اکسل می باشد جواب تمارین فصل 5 از کتاب اصول حسابداری 1 ترجمه دکتر نورش به طور کامل آورده شده است.

  10,000 تومان مشاهده
 • جواب تمارین فصل 4 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش

  دانلود جواب تمارین فصل 4 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش، در قالب فایل اکسل. در این فایل که به صورت اکسل می باشد جواب تمارین فصل 4 از کتاب اصول حسابداری 1 ترجمه دکتر نورش به طور کامل آورده شده است.

  15,000 تومان مشاهده
 • جواب تمارین فصل 2 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش

  دانلود جواب تمارین فصل 2 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش، در قالب فایل اکسل. در این فایل که به صورت اکسل می باشد جواب تمارین فصل 2 از کتاب اصول حسابداری 1 ترجمه دکتر نورش به طور کامل آورده شده است.

  15,000 تومان مشاهده
 • جواب تمارین فصل 1 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش

  دانلود جواب تمارین فصل 1 اصول حسابداری 1 ترجمه نوروش، در قالب فایل اکسل. در این فایل که به صورت اکسل می باشد جواب تمارین فصل 1 یعنی همان وجوه نقد و بانک از کتاب اصول حسابداری 1 ترجمه دکتر نورش به طور کامل آورده شده است.

  10,000 تومان مشاهده
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10قبلی · بعدی
ارتباط با ما
 • موبایل۰۹۳۹۶۰۳۹۴۷۹ (ساعت 17 الی 20)
 • پیامک۱۰۰۰۸۳۴۶۵۲۷۹۶۶
 • ایمیلinfo@farafile.ir
ارسال پیام

مجوز و گواهینامه ها

تمامـی كالاهـا و خدمـات ايـن فروشـگاه، حسـب مـورد دارای مجوزهــای لازم از مراجـع مربوطـه می‌باشـند و فعاليت‌هــای ايـن سـايت تابـع قوانيـن و مقـررات جمهـوری اسـلامی ايـران است.


فــرافــایل، مرجع خرید و فروش اینترنتی انواع فایل های قابل دانلود؛ پاورپوینت، تحقیق، پرسشنامه، ترجمه مقاله و ...